Nowości od Ustronianki!

2020-04-16

Wiosna przyniosła nam nie tylko refreshing markowych produktów Ustronianki – o czym informowaliśmy już wcześniej, ale także moc wartościowych i pysznych nowości!

Jedną z nich jest oczywiście flagowa Woda Mineralna Ustronianka w nowym formacie butelki – 1L! To kolejna odpowiedź na potrzeby klientów, którzy do dyspozycji mają już wersje wód mineralnych oraz źródlanych od pojemności 0,33l, przez butelki 0,5l, 0,7l, 1,5L aż po format pięciolitrowy. Woda Mineralna Ustronianka 1L w wersji niegazowanej to jednak nie wszystko. Zakres produktów poszerzył się o wodę
z linii Premium (0,7l w szkle, zarówno w wersji gazowanej jak i niegazowanej), a także napój na bazie wody mineralnej Ustronianka z mango w wersji gazowanej w półtoralitrowym formacie. Od kwietnia do dyspozycji klientów będą również półlitrowe wersje popularnej Ustronianki z sokiem (w smakach jabłko-gruszka oraz jabłko-malina), produktu wytwarzanego na bazie wody mineralnej, w aseptycznej technologii, bez konserwantów i sztucznych słodzików. Portfolio firmy poszerzone zostanie również o trzy wyjątkowe wersje napojów Grappa – Mango, Black (smak czarnego winogrona) oraz White (pitahaya)
w unikalnych etykietach.

Nowości w pierwszych sklepach pojawią się już w kwietniu i mocno liczymy, że będzie smakowało!