Ustronianka Sponsorem TS Podbeskidzie!

2019-07-31

Ustronianka związała się umową sponsorską z TS Podbeskidzie, klubem piłkarskim z Bielska-Białej występującym w Fortuna 1 Lidze. 

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała to najpopularniejszy zespół piłkarski w regionie. W przeszłości „Górale” jak nazywani są przez kibiców zawodnicy TSP, przez 5 lat występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. W nowym sezonie po raz kolejny ekipa z Bielska-Białej będzie walczyć o najwyższe cele i po raz kolejny wspierana będzie przez Ustroniankę!

Do podpisania umowy pomiędzy TS Podbeskidzie a Ustronianką doszło w ostatnich dniach, kiedy gościem klubu był Michał Bożek, właściciel Ustronianki (na zdjęciu z lewej strony, wraz z Bogdanem Kłysem prezesem TS Podbeskidzie SA, oraz Robertem Paczesnym Dyrektorem Ustronianki) – Zdecydowaliśmy się wspierać Podbeskidzie, ponieważ dla nas jako firmy z regionu istotne jest, żeby cała okolica się rozwijała, także poprzez sport – mówi Michał Bożek – Od lat dokładamy swoją cegiełkę do sukcesów polskich sportowców m.in. skoczków narciarskich czy piłkarzy narodowej reprezentacji. Dzięki tej umowie będziemy kontynuować nasze działania ukierunkowane nieco bardziej lokalnie, poprzez współpracę z najpopularniejszym klubem sportowym w regionie

– Jest to firma z regionu, a takimi przede wszystkim chcemy się otaczać. Ustronianka to uznana marka, która wspiera sport na najwyższym poziomie dlatego nie miałem wątpliwości, że warto nawiązać współpracę właśnie z tą firmą – powiedział Bogdan Kłys.