Dlaczego warto pracować
w Ustroniance

Ustronianka to w pełni polska, rodzinna firma, zatrudniająca kilkuset pracowników, która posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane na południu kraju oraz sześć centrów dystrybucji wody w systemie galonowym, co zapewnia jej ugruntowaną pozycję i miano ważnego gracza rynkowego.

Ogromną wartością firmy są pracownicy, od lat budujący siłę marki zarówno w kraju jak i za granicą. To właśnie oni nadają Ustroniance wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Każdy z nich to najlepszy ambasador firmy i to dzięki tej świadomości w gronie najlepszych fachowców, o różnych kompetencjach, charakterach i pasjach, wszyscy realizujemy wspólne cele.

Jeśli poniżej nie znajdziesz odpowiedniej oferty, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ustronianka.com.pl! Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po rozpoczęciu rekrutacji.

Obszary kariery

W Ustroniance tworzy go zespół najwyższej klasy specjalistów. Tysiące księgowanych faktur,
skomplikowane rozliczenia finansowe i podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji
przychodów i rozchodów,  tworzenie sprawozdań, raportów i analiz finansowych – to tylko część z
wielu zadań z jakimi mierzą się nasze koleżanki i koledzy z Działu Finansów.

Zobacz oferty pracy

Dział Techniczny oraz Dział IT to niezwykle istotne elementy w strukturze firmy. To właśnie dzięki nim wszystkie procesy w firmie przebiegają sprawnie, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zarówno w sferze informatycznej jak i stricte technicznej przekładają się na wysoka jakość usług.

Zobacz oferty pracy

To tutaj zespół świetnie wykwalifikowanych specjalistów czuwa nad zachowaniem odpowiednich
standardów w procesie produkcji i dba o to, by produkty wytwarzane przez naszą firmę cechowała
najwyższa jakość. Do obowiązków działu należy także kontrola materiałów stosowanych w produkcji
oraz tworzenie dokumentacji jakościowej w oparciu o krajowe i międzynarodowe standardy.

Zobacz oferty pracy

Zadaniem specjalistów z tego działu jest przed i posprzedażowa obsługa klienta, organizacja transportu i dystrybucji gotowych produktów, magazynowanie, a także planowanie produkcji.  Logistycy odpowiadają za kontakty z przewoźnikami, ale także poszukują nowych rozwiązań organizacji transportu.

Zobacz oferty pracy

Funkcjonowanie tego działu skupia się wokół dbania o wizerunek marki, promowania oferty handlowej i strategii budowania relacji między firmą, a odbiorcą. Zespół marketingu zajmuje się tworzeniem strategii wspierającej sprzedaż, kreuje pozytywny wizerunek marki, dążąc do umacniania jej pozycji na rynku.

Zobacz oferty pracy

Do zadań tego działu należy m.in. rekrutacja nowych członków naszego zespołu, prowadzenie rozliczeń, a także wdrażanie nowych pracowników w funkcjonowanie firmy.

Zobacz oferty pracy

To właśnie pracownicy tego działu czuwają nad wszystkimi etapami produkcji zapewniając najwyższą jakość wyrobów z portfolio Ustronianki. Dzięki nim oraz stałej optymalizacji procesów i najnowszym technologiom produkujemy efektywnie, gwarantując szeroką dostępność produktów.

Zobacz oferty pracy

To dział bezpośrednio odpowiadający za sprzedaż. To tutaj zapadają decyzje dotyczące m.in. planów sprzedażowych czy budowy dostępności produktów z naszego portfolio. Dział Handlowy Ustronianki tworzy kilka oddzielnych zespołów jak m.in. zespół rynku nowoczesnego i zespół rynku tradycyjnego.

Zobacz oferty pracy

To tutaj pracują ludzie z pasją do liczb. Tworzenie raportów, sprawozdań, analiz, wyliczeń, a także
monitoring to ich chleb powszedni. Dzięki nim każda cyferka w firmie jest na swoim miejscu.

Zobacz oferty pracy

Ustronianka prężnie działa nie tylko w kraju, ale też za granicą i za to właśnie odpowiada Dział Eksportu. Z produktami z rodziny Ustronianki pojawiliśmy się już w kilkudziesięciu krajach! Niedawno Woda Mineralna Ustronianka trafiła nawet do Japonii!

Zobacz oferty pracy

Proces rekrutacji

Ogłoszenie
Ogłoszenie
1
Selekcja
aplikacji
Selekcja
aplikacji
2
Kontakt
telefoniczny
Kontakt
telefoniczny
3
Zaproszenie 
na spotkanie
Zaproszenie
na spotkanie
4
Assesment
center / testy 
kompetencyjne
i/lub rozmowa
kwalifikacyjna
Assesment
center / testy
kompetencyjne
i/lub rozmowa
kwalifikacyjna
5
Decyzja 
o przyjęciu
Decyzja
o przyjęciu
6

Oferty pracy